Bez laba servisa nav labu mēbeļu.

Ralfs Lēmanis
Firmas TAPS vadītājs,
mēbeļu konstrukcijas autors

Mēbeļu pasūtīšana un jebkādi jautājumi:
Mob: 26332921
taps.razotne@gmail.com
facebookTAPS

Atbildīgi par katru ražoto mēbeli jau kopš 1994. gada.
Firmas vadītāja uzskats, kas vijas cauri darbos ir: “vienmēr darīt lietas labi – daļu cilvēkus tas iepriecinās, bet daļu pārsteigs.”
Slavu var nopirkt, reputāciju nopelnīt. Mūsu labās lietas piedāvājam apskatīt un iegādāties pie mums ražotnē vai
www.tapsveikals.lv
Pieejama arī plaša audumu izvēle dažādās cenās.

Līdz ar pirmajām brīvības vēsmām 1988. gadā, dzima ideja par individuālu uzņēmumu. Attīstoties kooperatīviem, uzplaukstot tirgum, pašreizējais firmas vadītājs nolēma attīstīt savu ideju un veidot ģimenes uzņēmumu. Šis posms noslēdzās ar SIA TAPS, kā ģimenes uzņēmuma dibināšanu 1994. gadā.

Firmas vadītāja sirdslieta vienmēr bijusi jaunu tapsēto mēbeļu radīšana. Sākotnēji galvenais uzņēmuma mērķis bija pierādīt sevi un pārbaudīt savus spēkus tirgū, vietējam tirgum piedāvājot individuāli pasūtāmas mēbeles, vienreizējus projektus un mīksto mēbeļu sērijveida produkciju.

Tomēr 2001. gadā, orientējoties uz Latvijas tirgu, tika izlemts turpmāk ražot un piedāvāt tikai sērijveida produkcijas modeļus, kas pielāgojami individuāli pēc klienta vēlmēm – īsāki, garāki, platāki, augstāki.

Šobrīd uzņēmuma mērķis ir piedāvāt augstas kvalitātes plaša patēriņa mīkstās mēbeles ikdienas lietošanai un iknakts gulēšanai, kā arī nodrošināt labu un uzticamu servisu klientiem visā Latvijā.